انتخاب بهترین تالار عروسی؟!

جشن عروسی یکی از مهم ترین و به یادماندنی ترین شب های زندگی هر فردی است .بنابراین تمامی عروس ودامادها سعی در این دارند که بهترین جشن عروسی را برگزار کنند .

برای برگزاری یک جشن عروسی خوب پارامترهای زیادی وجود دارد که باید به آن ها توجه کرد ،یکی از عوامل مهم و موثر در برگزاری این جشن باشکوه ،انتخاب باغ و تالار عروسی است .

زمان مناسب برای انتخاب باغ و تالار حداقل 6 ماه قبل ازعروسی است. درانتخاب باغ باید به عوامل زیادی توجه کرد که در ادامه آن ها را بیان می کنیم .

اولین مورد این است، که اگر در شهر بزرگی مانند تهران ،اصفهان ،شیراز ،کرج و….و تمامی کلان شهرها زندگی می کنید باید نزدیکی تالار وباغ را مدنظر بگیرید .در شهرهای بزرگ به دلیل ترافیک و مشکلات رفت و آمد باید تالار عروسی نزدیک محل زندگی شما باشد تا با مشکلات دوری سالن و دیر رسیدن به مراسم مواجه نشوید .

tashrifat2

مثلا در شهر اصفهان باغ و تالار های زیادی وجود دارد،بستگی به این دارد که در کجای این شهر بزرگ زندگی می کنید .تالار عروسی اصفهان تقریبا در تمامی مناطق آن وجود دارد ولی با توجه به مورد بیان شده در بالا باید دقت کنید بهترین تالار اصفهان که نزدیک محل زندگی تان است کدام است ،مثلا اگر در شرق اصفهان هستید تالار در سمت غرب اصفهان انتخاب نکنید .

مورد بعدی که باید به آن توجه کنید وسعت باغ و تالار عروسی است.اگر تعداد میهمانانتان کم است باید تالار کوچکی انتخاب کنید چرا که تالار بزرگ ،جمع میهمانان را سرد می کند و از نظر آن ها عروسی خلوت و سردی دارید .

پارکینگ نیز از موارد مهم است که باید به آن توجه کرد .سقف بلند برای تالار عروسی اهمیت ویژه ای دارد ،چرا سالن ها با سقف کوتاه دلگیر هستند و به میهمانان احساس خفگی دست میدهد.

به میز و صندلی ها و همچنین تمیزی سالن توجه کنید .یادتان نرود سرویس بهداشتی تالار نیز اهمیت دارد بخصوص اگر مراسم شما در فصل سرد سال باشد ،به بهداشت و مسافت آن تا سالن دقت کنید.

جایگاه عروس داماد باید جایگاه ویژه و خاصی باشد چرا که بیشترعکس و فیلم در مراسم شما در این مکان انجام می گیرد .

نورپردازی سالن ،سرویس دهی منظم ودقیق،داشتن اتاق پرو ولباس بزرگ،داشتن فضای مناسب برای رقصیدن، منو های متنوع غذا ،ظروف پذیرایی شیک و بروز ،گروه موسیقی جذاب و با انرژی ، مدیریت خوب وقوی وپرسنل باادب ،داشتن سیستم گرمایش وسرمایش مناسب و….از مواردی است که باید در هنگام انتخاب تالار و باغ عروسی به آن توجه داشت.

بعد از انتخاب باغ و تالار مورد نظر سوالات زیر را از خود بپرسید .

آیا تالار عروسی به محل شما نزدیک است ؟

آیا جذابیت کافی که مد نظر داشتید را دارد ؟

آیا تالار عروسی به اندازه کافی بزرگ است ؟

و….

برای انتخاب تالار عروسی حتما در مواقعی که جشن عروسی در آن تالار برگزار می شود برای بازدید بروید و تمامی موارد بیان شده در بالا را از نزدیک ببینید .

با توجه به مطالب فوق ،شما می توانید انتخاب خوبی برای مجالس عروسی خود در اصفهان ،شیراز ،تهران و…داشته باشید.بهترین تالاراصفهان ،باغ تالار مهران با محوطه ای جذاب ودلنشین مفتخر است میزبان طیف وسیعی ازجشن های شما عزیزان باشد و همچنین بهترین خدمات جانبی عروسی  مانند آرایشگاه عروس ،آتلیه عروس و داماد ،ماشین عروس،دسته گل عروس و …..را ارائه میدهد.